5_growth_hacks_für_Marketing
5 Büyüme Hacks — Başarılı bir başlangıç için ipuçları 2019
20. Dezember 2018
6 Monate Growth Rockets – Das hat sich seit der Gründung getan 2
Vorstellung Bot Rocky als viertes Teammitglied
21. Dezember 2018
Show all

6 Ay büyüme roketleri — Bu kuruluşundan bu yana oldu

6 Monate Growth Rockets – Das hat sich seit der Gründung getan 3
de flag
en flag
es flag
tr flag
Lass dir diesen Post von Polly vorlesen!

21 Haziran 2018"de Growth Rockets'ın kurulmasından bu yana, ilk başarılı projelerden, AB'nin Erasmus + projesi sayesinde çevik ajansımızın günlük yaşamını kavrayabilen stajyerlere heyecan verici fuar ziyaretlerine kadar çok şey oldu.

İyi bir ağın her şey olduğu gerçeği, kuruluşumuzdan sonraki günlerde ve haftalarda gösterilmiştir. Sonuç olarak, mevcut iş ilişkileri üzerine inşa edebildik ve FAT Sestak, capo Pizza, LVM Versicherung Stoll veya Aluminum Technik Weißenburg GmbH gibi Weißenburg i.Bay'den bölgesel müşterileri hızla çekebildik.

Growth Rockets, YEREL DESTEK büyük harf! : -)

Ancak Münih'teki ikinci merkezimizde heyecan verici projeler de vardı, örneğin başlangıç hikayesi, Büyük Oyuncu Google Gelecek Atölyesi veya Gizli Şampiyon Teradata gibi.

Başarılı ortaklıklara ek olarak, biz ve müşterilerimiz için her zaman yeni dürtüler arıyorduk. Bu yüzden Sofitel Münih'te birinci sınıf derslerle Zeit Verlag Group Dijital Devrimi etkinleştirme - TARIŞTIRMA 2018 kongresine katıldık.

Duygu ve Carsten, Münih'teki 32. Medya Günlerinde dijitalleşme ile ilgili yeni pazarlama araçları ve heyecan verici konuları araştırıyorlardı. Ve ayrıca test edildi:

Burada Carsten'ın artırılmış ve sanal gerçeklik etrafında en son teknolojiyi nasıl denediğini Growth Blog'umuzda görebilirsiniz!

Kasım ayında Avrupa Birliği Erasmus + projesi kapsamında çalışkan stajyerlerimiz Ana, Paula, Alen ve Kristijan'ı karşıladık.

Burada programla ilgili tüm makaleyi bulabilirsiniz.

Mümkün olan en kısa sürede büyümeseydik Growth Rockets olmazdık. Yıl sonuna doğru, şimdiye kadar iki açıdan, zaten oldu:

Matthias Brickel ile 13.12.2018 tarihinde Growth Rockets'ın yeni üyesi olarak CFO ve COO'yu duyurduk. Matthias hakkında daha fazla bilgi edinin Bay Uluslararası burada!

Ayrıca ekibimizi güçlendirmek için daha fazla boş pozisyon yayınladık. Ekibimizin bir parçası ol!

Ve ilk uluslararası projeler zaten planlanıyor... #staytuned

Heyecan verici davalarla dolu altı ay, bir sürü tecrübe ve bir roket fırlatışıyla doluydu. Bizim adımıza uymaktan çok daha fazlası!

Çok teşekkür ederim! — Bu noktada tüm müşterilerimize, ortaklarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Size ve meslektaşlarınıza Mutlu Noeller diliyoruz ve ayrıca başarılı bir yıl 2019'a roket başlıyor!

Büyüme roketleriniz!