ERASMUS X Growth Rockets 2
Vorstellung Bot Rocky als viertes Teammitglied
21. Dezember 2018
Growth_Rockets_Use_Case_Digitalisierung_Handwerksbetrieb_Social_Media_Fachkräftemangel_Recruting
Sosyal medya pazarlaması için 3 ipucu içeren bir zanaatkârın sosyal medya başarısı
19. März 2019
Show all

ERASMUS X Büyüme Roketleri

ERASMUS X Growth Rockets 3
de flag
en flag
es flag
tr flag
Lass dir diesen Post von Polly vorlesen!

4 öğrenci. 3 dil. 2 ülke. 1 gol. 🚀

Kasım ayında Groth Rockets'a özel konukları ağırlayabildik. Stajyerler Ana, Paula, Alen Petrovic ve Kristijan sadece büyüme ekibimizi desteklemekle kalmayıp aynı zamanda genç şirketimize uluslararası yetenek kazandırdı. Avrupa Birliği ve Erasmus + projeniz sayesinde, Hırvatistan'dan Ekonomska škola Velika Gorica'nın bu kadar gayretli öğrencilerine ajansın çevik günlük hayatımıza dair bir fikir verebildik.

“Başarılı bir büyüme pazarlama ajansı kurmanın yanı sıra, yeni iş, çevik çalışma ve dijital çağın fırsatları konularında dürtülerle dijital geleceğe genç profesyoneller ve yarının yöneticilerini hazırlamak için kendimizi çok özel bir eğitim misyonuna adamak istiyoruz.” Kurucu duyurdu ve CEO Duygu Bayramoğlu gururla ve akılda net bir hedef ile. “Dijitalleşmenin hızlı gelişmesi sırasında fırsatların farkındalığını artırmak ve gençlere, öğrencilerine ve öğrencilere yarının çalışma dünyasının neye benzediğini göstermek istiyoruz.”

Tüm hikayeyi burada Büyüme Blogumuzda okuyun.

Stajyerlerimize ve Erasmus + projesine katılan herkese teşekkür ederiz ve önümüzdeki yıl katılımımıza devam etmeyi dört gözle bekliyoruz! #support

Çalışmanızı takdir eden büyüme benzeri bir takımda çalışmak ister misiniz? Çalışan bir öğrenci olarak, stajyer veya serbest çalışan sonra şimdi başvurun!